Leger des Heils zoekt een

Afdelingsmanager Ambulant Maastricht

Dienstverband

Opleidingsniveau

HBO

Standplaats

Maastricht

Werkvelden

Sociaal Werk, Ouderenzorg
Trots leiding mogen geven aan een team dat kwetsbare mensen begeleidt naar zelfstandigheid, een eigen plekje in de maatschappij. Dat lijkt je wel wat? Lees snel even verder.

Wat ga je doen?

Jij begrijpt: goede zorg begint bij een sterk team. Waar onze ambulante begeleiders zich met hart en ziel inzetten voor een kwetsbare doelgroep, ben jij er voor hén. Als sparringpartner, klankbord en steun in uitdagende situaties. Jij zorgt ervoor dat jouw teamleden hun werk optimaal kunnen doen – en zo de mensen kunnen helpen die hen het hardst nodig hebben: de mensen zonder helper.

Jouw rol:
 
  • Leidinggeven: Op coachende wijze geef je leiding, faciliteert je team in wat ze nodig hebben en zorgt voor een fijne werk-privébalans.
  • Netwerken: Je bouwt en onderhoudt relaties met interne betrokkenen, de gemeente en ketenpartners.
  • Samenwerken: Je draagt bij aan een multidisciplinaire samenwerking en streeft naar de hoogste zorgkwaliteit, voor iedereen.

De ambulante begeleiders van jouw afdeling zijn veel onderweg. Want hoewel de doelgroep kwetsbaar is, ondersteunen zij juist de mensen die een stap verder zijn in hun zelfredzaamheid.
De deelnemers (zo noemen wij onze cliënten) hebben via het Leger des Heils een woonplek bemachtigd en ontvangen daarom begeleiding op hun eigen woonadres. Dit betekent dat jij en je team niet altijd bij elkaar in de buurt zijn en dat je dus zowel op locatie als op afstand leidinggeeft.

Een afdeling floreert als de mensen dat doen. Daarom stimuleer jij groei, zowel bij medewerkers als in de zorg. Je bewaakt strategie, bedrijfsvoering en financiën, en zorgt voor een efficiënte personeelsplanning en heldere overlegmomenten.

En, om niet te vergeten, een nieuwe zorgvisie staat op het punt realiteit te worden: Meer deelnemers maken de overstap van opvang naar wonen. Jij en je team – experts op dit gebied – denken daar graag over mee, toch?

Dit ben jij

Je krijgt energie van het lezen, deze vacature spreekt je aan. Voor de mensen die onze zorg ontvangen, onze collega’s, maar ook om goed met jou te kunnen samenwerken vinden we het volgende belangrijk
 
  • Je hebt een relevante hbo-opleiding afgerond (bijv. Social Work of Bedrijfskunde);
  • Managementervaring, binnen de zorg of maatschappelijke dienstverlening, en een afgeronde managementstudie (of je bent bereid om bij te scholen);
  • Je hebt zorginhoudelijke ervaring met complexe doelgroepen en kennis van ambulant werk;
  • Je hebt een sterk analytisch vermogen en beschikt over goede kennis van bedrijfsvoering en financiële sturing;
  • Je hebt een daadkrachtige, mensgerichte leiderschapsstijl, bent betrouwbaar en kunt leidinggeven op afstand.


Je bent christen (Katholiek, Protestant of anders) en kunt aangeven wat dat voor jou betekent. Wil je hier meer over lezen? Kijk dan op www.legerdesheils.nl/identiteit.
 

Bij twijfel: gewoon solliciteren! We komen er samen wel achter of het een match is.
 



Dit bieden wij

Werken bij het Leger des Heils is meer dan alleen “werk,” je bent van grote betekenis voor anderen en maakt een daadwerkelijk verschil in hun leven. Werken bij het Leger des Heils betekent: Voldoening, ruimte voor input en ontwikkeling. Verder ontvang je een werktelefoon en – laptop en krijg je:
 
  • Salaris: Je ontvangt een beloning afhankelijk van je opleiding en werkervaring in schaal 10 van de cao sociaal werk (min. €3.869,- t/m €6.107,- o.b.v. 36 uur);
  • Stabiliteit: Een overeenkomst voor 24 uur per week, in de vorm van een jaarcontract – met de intentie deze om te zetten naar vast;
  • Groei voorop: Bij ons staat jouw ontwikkeling niet stil: met een loopbaanbudget, externe deskundigheidsbevordering én onze LdH-academie;
  • Van A naar B: Bij ons krijg je altijd reiskostenvergoeding (in de vorm van een kilometervergoeding, NS Business Card of fietsplan);
  • Samenwerken: Je bent onderdeel van een regionale én landelijke vakgroep met collega-afdelingsmanagers. Sparren, overleggen, vragen: je staat er nooit alleen voor;
  • Extra’s: Daarnaast heb je recht op een individueel keuzebudget (eindejaarsuitkering van 8,3% en vakantietoeslag van 8%), pensioenopname bij PFZW én sportbudget. 


Over het Leger des Heils

Het Leger des Heils is er voor de meest kwetsbaren in de samenleving: mensen zonder helper. Vanuit een christelijke motivatie verlenen wij hulp aan kwetsbare mannen, vrouwen en kinderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van (geestelijke) gezondheid, (beschermd) wonen, financiën, werk en opvoeding. Per jaar staan meer dan 7.000 professionals en 12.000 vrijwilligers van het Leger des Heils klaar voor meer dan  75.000 mensen. Meer informatie over ons werk vind je op
www.legerdesheils.nl.

Ambulant Maastricht
Afdeling Ambulant in Maastricht bestaat uit 14 teamleden en een afdelingsmanager. Samen bieden zij begeleiding aan ongeveer 130 deelnemers. De deelnemers kampen met multiproblematiek, dit uit zich in: (ex) dak- en thuisloosheid, verslaving en psychiatrische ziektebeelden. Hoewel teamleden hun administratie deels vanuit huis kunnen doen, beschikt de afdeling over een eigen kantoorruimte in Maastricht. Daarnaast zijn zij regelmatig op pad om ondersteuning te bieden aan de zelfstandig wonende deelnemers. Meer weten over onze ambulante dienstverlening? Bekijk dan: Wat is ambulante begeleiding?

Onze aanpak
Wij geloven in de kracht van de deelnemer en spreken deze kracht aan. Samen pakken we stap voor stap leefgebieden aan, zoals verslaving, geestelijke gezondheid en de relatie met politie en justitie. In overleg met de deelnemer wordt zo nodig schuldhulpverlening, verslavingszorg, GGZ of een andere instantie ingeschakeld. We brengen structuur in de dag en zoeken een passende dagbesteding. Het uiteindelijke doel is dat de deelnemers zo zelfstandig mogelijk kunnen meedoen in de samenleving.

Goed van start
Na je indiensttreding staat je een gedegen inwerktraject te wachten. Je collega-afdelingsmanagers en de regiomanager laten je zorgvuldig met alles en iedereen kennismaken. Natuurlijk kun je ook bij al jouw andere collega’s terecht voor vragen en informatie.

Interesse en contact

Wij komen graag met jou in contact om jouw wensen en onze mogelijkheden te bespreken. De vacature staat open totdat we de juiste kandidaat hebben gevonden. Wacht dus niet te lang met solliciteren. Dat kan via de button “Solliciteer direct” op: Betaalde banen - Leger des Heils.

Een assessment kan onderdeel zijn van de procedure.

Zet het in je agenda: op 7 en 14 april a.s. vinden er gesprekken plaats.

Eerst meer weten? Plan hieronder een (online) afspraak met recruitment.